Sabo design
Drag

Wopie

Wopie je moderná mobilná aplikácia na správu úloh, ktorá uľahčuje organizáciu a sledovanie pracovných úloh. Som hrdý na to, že som mohol prispieť k vytvoreniu vizuálnej identity tejto aplikácie tým, že som navrhol jej logo.

  • +

    Hodín na tomto projekte

  • +

    Návrhou loga

  • Použitéprogramy

Logo Wopie je navrhnuté v oranžovej a modrej farbe, ktoré spolu dobre kontrastujú a zároveň pôsobia moderným a profesionálnym dojmom. Logo kombinuje jednoduchý tvar so siluetou písmena "W", ktorý je umiestnený vedľa textu. Takýmto spôsobom sme vytvorili textové logo, ktoré pôsobí jednoducho a zároveň efektívne.

Okrem toho som navrhol aj logomanuál pre Wopie. Zabezpečil som, aby sa používal štandardný font Nunito a aby boli vytvorené ochranné zóny pre logo, ktoré umožňujú správne použitie loga v rôznych kontextoch. Taktiež som vypracoval farebnú paletu, ktorá obsahuje farby ako #f48222, #2f2f2f a #4399d4. Pre zabezpečenie lepšej viditeľnosti som taktiež pripravil varianty loga na tmavom pozadí.Okrem toho som sa tiež podieľal na tvorbe bannerov pre stránku Wopie. Bannerový dizajn bol podobný reklamným storkám a príspevkom, kde bola zobrazená fotografia psa a produktu. Bannery boli umiestnené na webovej stránke, aby prilákali pozornosť návštevníkov a motivovali ich k nákupu produktov.