Sabo design
Drag

SmartApps

Smartapps je moderná a dynamická firma, ktorá sa zameriava na vývoj aplikácií.

  • +

    Hodín na tomto projekte

  • +

    Návrhov loga

  • Použitéprogramy

Spolupráca s touto spoločnosťou bola pre mňa príležitosťou prejaviť svoje schopnosti pri tvorbe loga. Logo, ktoré som pre Smartapps vytvoril, v sebe spája dva základné prvky: oblak a siluetu písmena "S".

Farba modrá, ktorá je použitá v logu, symbolizuje spoľahlivosť, dôveru a stabilitu. Tieto hodnoty sú pre Smartapps kľúčové, pretože sa jedná o spoločnosť, ktorá sa snaží poskytovať najlepšie riešenia pre svojich zákazníkov.

Okrem toho som sa pri tvorbe loga inšpiroval aj oblasťou, v ktorej Smartapps pôsobí. Vzhľadom na to, že sa jedná o vývoj aplikácií, do loga som zakomponoval tvar mozgu. Tento prvok symbolizuje kreativitu, inováciu a rýchlosť, ktoré sú nevyhnutné pre úspešný vývoj aplikácií.

Logo pre Smartapps je vyhotovené v modernom štýle a je dostupné v dvoch verziách - modrej a bielej. Obe verzie sú prezentované v štýlovom dizajne, ktorý dokonale zodpovedá dynamickému charakteru spoločnosti.

Som hrdý na to, že som mohol prispieť k vytvoreniu vizuálnej identity pre Smartapps a dúfam, že moje dielo prispieva k úspechu tejto inovatívnej spoločnosti.