Sabo design
Drag

Prwoyage

Prwoyage je dynamická agentúra pre styk s verejnosťou, ktorá sa špecializuje na správu kľúčových účtov pre spoločnosti v digitálnom svete.

  • +

    Hodín na tomto projekte

  • +

    Návrhov loga

  • Použitéprogramy

Verejné vzťahy, Manažment kľúčových účtov v agentúre, Navrhovanie značky, Vývoj webových stránok, Marketing, Komunikácie, Reklama, Digitálna stratégia.

Logo predstavuje elegantný a moderný dizajn, ktorý dokonale zachytáva podstatu digitálneho sveta. Písmo použité v logu, Visby Medium, dodáva celkovému dizajnu dotyk sofistikovanosti a elegancie. Silueta kruhov obklopujúcich text symbolizuje dynamickú a neustále sa meniacu povahu digitálneho sveta. Prechodové farby oranžovej, fialovej a ružovej pridávajú dizajnu farbu a energiu, čím ho robia pozoruhodným a nezabudnuteľným. Samotný text je zobrazený v tmavom modrom farebnom tóne, čím vytvára silný kontrast s bielym pozadím. To nielenže robí logo výrazným, ale aj zdôrazňuje dôležitosť jasnej a účinnej komunikácie v digitálnom svete. Logo zobrazenie na bielom pozadí dokonale vyvažuje štýl a funkčnosť, čím ho robí ideálnou voľbou pre každú spoločnosť, ktorá chce urobiť v digitálnom svete výrazné vyhlásenie.

Webdizajn v dnešnej dobe zohráva kľúčovú úlohu pri prezentácii a budovaní značky online. Preto je pre každú online marketingovú agentúru dôležité mať moderný a atraktívny prezentačný web, ktorý sa bude vyznačovať nielen vizuálnou originalitou, ale aj funkčnosťou a prehľadnosťou. V prípade Voyage, online marketingovej agentúry, je ich web dizajnovaný s použitím farieb fialovej, oranžovej a ružovej. Tieto farby pôsobia moderným a príťažlivým dojmom, čím upútajú pozornosť návštevníkov a prispievajú k budovaniu značky. Fialová farba symbolizuje luxus a eleganciu, zatiaľ čo oranžová a ružová pridávajú energiu a vitalitu do dizajnu. Okrem farieb, dizajn webu je veľmi moderný a sofistikovaný. Na domovskej stránke návštevník získa rýchly prehľad o službách, ktoré Voyage poskytuje. Naviac, súčasťou dizajnu sú aj grafické prvky, ktoré prispievajú k celkovému estetickému dojmu. Plynulé animácie a prechody medzi jednotlivými časťami webu zvyšujú interakciu a zapájanie návštevníkov.