Sabo design
Drag

Doxbox

E-shop Doxbox je internetový obchod, ktorý ponúka široký sortiment produktov pre psy a mačky, ako sú granule, hračky a mnoho ďalších.

  • +

    Hodín na tomto projekte

  • +

    Dizajnov storiek a postov

  • Dizajnovbannerov

Spolupráca s touto spoločnosťou bola pre mňa príležitosťou prejaviť svoje kreatívne schopnosti pri tvorbe reklamných storiek, príspevkov na Facebook a Instagram a tiež bannerov na webovú stránku.

Moja práca sa zameriavala na vytváranie storiek a príspevkov, ktoré mali za cieľ zaujať potenciálnych zákazníkov a motivovať ich k nákupu produktov. Reklamy boli zamerané na psa, ktorý bol zobrazený spolu s produktom a tlačidlom, ktoré odkazovalo na nákup produktu. Tento jednoduchý, ale účinný prístup k reklamám bol veľmi úspešný pri prilákaní zákazníkov a zvyšovaní predaja.

Okrem toho som sa tiež podieľal na tvorbe bannerov pre webovú stránku Doxboxu. Bannerový dizajn bol podobný reklamným storkám a príspevkom, kde bola zobrazená fotografia psa a produktu. Bannery boli umiestnené na webovej stránke, aby prilákali pozornosť návštevníkov a motivovali ich k nákupu produktov.

Som rád, že som mohol prispieť k rozvoju vizuálnej identity Doxboxu a že som mohol pomôcť tejto spoločnosti zaujať potenciálnych zákazníkov a zvýšiť predaj produktov pre psy a mačky.